top of page

Антивіковий сонцезахисний засіб для проти зморшок та пігмітації з SPF 50+ Anthelios La Roche-Posay
Гама ANTHELIOS є першою на ринку засобів для захисту від сонячних променів. Її широкий спектр дії та дуже високий ступінь захисту є результатом більш ніж 25 років сучасних клінічних досліджень засобів для захисту від сонячних променів та шкіри, чутливої до впливу сонця. Відкрийте для себе новий Anthelios флюїд SPF 50+ — справжню інновацію для захисту від сонця. Новий Anthelios флюїд Spf 50+ — це легкий флюїд для захисту від сонця. Anthelios флюїд SPF 50+ - інноваційний сонцезахисний крем для обличчя, рекомендований дерматологами, з ультрависоким рівнем захисту від UVA-променів видимих в УФ-камері, непомітний на шкірі, ультрастійкий до піску, поту, води.


Фотокорекція: нове покоління сонцезахисних засобів, що захищають шкіру і корегують ознаки фотостаріння, викликані щоденним УФ-випромінюванням. Технологія CELLOX-B3 TECH (ЦЕЛОКС Б3 ТЕК) допомогає засобу забезпечити:


-високий ступінь захисту шірокого спетру дії від UVA та UVB променів;

-обмеження потрапляння на шкіру обличчя забруднюючих часток;

-антиоксидантну дію, захист від оксидативного стресу та інфрачервоного випромінювання


Збагачений фрагментованою гіалуронової кислотою, ФЕ-резорцинолом і ніацинамідом - засіб забезпечує антивіковий ефект: сприяє зменшенню зморшок та попереджує появу пігмітанції. Зволоження протягом 24 годин.
Comments


bottom of page