top of page

Anna October x J.Crew презентують спільну колекціюУкраїнська дизайнерка Anna October створила  колекцію в колаборації з американським брендом J.Crew.

Колаборація є одою великій спадщині J.Crew, що цього разу переосмислена українською дизайнеркою Anna October. Анна насамперед тримала в уяві "жінку J.Crew" – її знають, люблять і прагнуть бути на неї схожими. Одночасно розкриваючи її чесність і заземленість, Анна додала їй свій брендовий почерк "date-ready", що легко читається в сукнях з елементами нижньої білизни. Яскравими деталями колекції стали довгі, тонкі бретелі та фігурна тасьма, бюстгальтерні елементи й відкриті плечі – улюблене місце для поцілунків. У затишних светрах, що є частиною спадщини J.Crew, Anna October використала елементи техніки печворк.

Що стосується матеріалів, то основою стали кашемір і сатин. Найдрібніші шви та деталі прискіпливо виконані з головною метою – зробити одяг, який стане улюбленим та таким, що довго служить своїй власниці. Всі елементи колекції вишукані, проте легко комбінуються та стилізуються. Одягайте молочну кашемірову максісукню, щоб спокійно попити чай вдома, або ж повністю розкривайте її святковість за допомогою вінтажних прикрас – все залежить від вашого настрою. Anna October x J.Crew – це запрошення на побачення із собою, друзями чи містом.
コメント


bottom of page