top of page

Імідж-бюро Анни Філімонової представляє унікальний "ГАЙД-МАЙСТЕР-КЛАС "Осінньо-зимовий гардероб"З 2006 року Анна Філімонова керує престижним та всесвітньовідомим конкурсом «Miss Universe Ukraine». Багаторічний досвід та професіоналізм Анни допомагають їй у розкритті жіночого потенціалу зовнішності для більшого масштабу та впевненості у собі.Саме тому ми не можемо пройти повз унікального "ГАЙД-МАЙСТЕР-КЛАС "Осінньо-зимовий гардероб під ключ", в який закохалися з першого погляду та за допомогою, якого ми позбулися вічних питань під час шопінгу: "Що саме буде мені посувати? Яку дублянку обрати?" та як підійти до розумного шопінгу та формування якісного гардеробу на декілька сезонів від міжнародних та українських брендів.

Імідж-бюро Ганни Філімонової підготували для вас унікальний "ГАЙД-МАЙСТЕР-КЛАС "Осінньо-зимовий гардероб під ключ".


-відео-урок на 50 хвилин про зимові Must-have позиції та бренди, на які Анна рекомендує звернути увагу: сумки, аксесуари, верхній одяг та взуття+формули луків.

-окремо осінньо-зимовий гайд — 100+ готових образів для кожного кольоротипу зовнішності (зима, весна, літо, осінь). Кожна річ із лука має посилання на покупку за вигідною ціною.
-94 варіанти верхнього одягу (пальто, тренчі, пуховики, шкіряні куртки, теплі піджаки, шуби, дублянки), 32 варіанти взуття, 30 варіантів сумок, шарфів

Також встигни приєднатися до майстер-класу ( 50-ти хвилинний відео-урок по трендам зимового сезону від Анни Філімонової) - https://bit.ly/Annaguidewinter

bottom of page