top of page

Нова колекція Andre Tan Atelier, fw 2021/22
Після дворічної перерви Андре Тан повертається до роботи над своєю лінією Atelier. Напередодні Паризького тижня високої моди український дизайнер представив нову колекцію FW 2021-22 під назвою «Icaria».


«Andre Tan Atelier — перша лінія бренду, в якій я реалізую свої найсміливіші дизайнерські ідеї. Це неординарні речі складного крою, в яких можна з'явитися на червоній доріжці престижної премії або, скажімо, зняти на обкладинку глянсового журналу. Кожен виріб відшивається вручну обмеженим тиражем. Речі Andre Tan Atelier представлені у бутиках та концепт-сторах у США, Об'єднаних Арабських Еміратах, Саудівській Аравії та Кувейті», — розповідає Андре.


Назва «Icaria» відсилає до античного міфу про геніального скульптора Дедала та його сина Ікара. Щоб втекти з острова Крит, Дедал зробив для себе та сина величезні крила, скріплені воском. Відлетівши вже далеко від острова, Ікар настільки захопився польотом, що забув настанови батька і наблизився до яскравого сонця. Віск на крилах розтанув, пір'я розлетілося, і Ікар упав у море.
Кожен з образів колекції символізує той чи інший фрагмент історії та нагадує швидше роботи в музеї сучасного мистецтва, ніж одяг у звичному розумінні. Біла сукня з пуху, що ніби виростає з постаменту – алюзія на статуї давньогрецьких богів, якими прославився Дедал. Ефектні головні убори з пір'я — переосмислені крила. Пишні спідниці, що світяться зсередини, — таке бажане й одночасно нещадне для Ікара сонце. Синій колір — це небо та море.


Є в колекції й принти: «текуче» чорно-біле оперення птахів (оммаж на роботи Сальвадора Далі), блакитне небо з хмарами (один з улюблених сюжетів бельгійського сюрреаліста Рене Магрітта) та вид землі з висоти пташиного польоту.Comments


bottom of page