top of page

Andreas Moskin презентують весняно-літню колекцію




Andreas Moskin презентують весняно-літню колекцію.


Джерелом натхнення для дизайнерів стала A Bigger Splash - культова картина Девіда Хокні, чиї роботи відомі яскравими, нерідко вкрай насиченими кольорами, інноваційними підходами до творчості та авторськими дослідженнями сприйняття і простору. 





Подібно до картини, колекція висуває на перший план яскраві кольори, зокрема рожевий і жовтий.


Використовуючи рожевий у своїх дизайнах, Andreas Moskin візуально відтворюють свіжий і безтурботний дух весни. Бренд робить акцент на кольоровому тейлорингу, що демонструє певну відмову від традицій. 





Виразні силуети та незвичайне конструювання речей імітують чисті форми композиції та динамічний рух хвилі.


Надихнувшись характерною грайливою та експресивною натурою Хокні, Andreas Moskin створюють атмосферу веселощів та свободи за допомогою несподіваних дизайнерських рішень і представляють деконструйовані блейзери та піджаки без коміра, екстравагантні штани-палаццо та шорти-бермуди. Незважаючи на це, в колекції знайшлося місце і для більш класичних речей, які лишаються серцевиною бренду.





Один з лейтмотивів колекції - гіперболізовані плечі. Щоб досягти бажаної форми, технологи бренду створювали підплічники вручну, виготовивши п'ять мок-апів кожного варіанту виробу. Шорти-бермуди - це сучасна інтерпретація класичного літнього вбрання, доступна у візерунчастих та рожевих варіаціях. Завдяки приталеному, але розслабленому крою, вони ідеально підходять як для повсякденних прогулянок, так і для більш вишуканих подій. 





Тканина, що використовується для створення кожного костюма - це суміш шовку та вовни. Окрім високої якості, клієнти отримують довічну гарантію на кожну річ. Ось чому Andreas Moskin стверджують, що продають не одяг, а стиль життя.


















Comments


bottom of page