top of page

ALTER REBEL представили новий дроп
Оновлений бренд ALTER REBEL (раніше Demchak) презентує свій перший дроп, присвячений українському народу, закоханому у свою велич.


До дропу ввійшли футболки з поезією Василя Симоненка та абстрактною картиною «Козак журби не знає» художниці Юлії Грядовкіної. Бренду хотілось створити повсякденні та невимушені літні образи, тому футболки було доповнено легкими спідницями. Новітня історія, яку ми проживаємо наразі, змусила велику кількість населення перевернути світогляд догори дриґом. Спонукала ще більше пишатися нашими культурними надбаннями, а також поціновувати мистецтво сучасності. У першому дропі бренд звертаємось до української естетики у різних її проявах.


«Ми вважаємо, що мистецтво минулого та сучасного створює потужний тандем, котрий і став основою першого дропу оновленого бренду», — пояснює дизайнерка бренду, Ольга Демчак.


Дроп «Пишаємося» ґрунтується на основі двох характерів — патріотичної гордості бути українцем та інтимного відчуття натхнення та наснаги. Пишаємося творити історію разом.bottom of page