top of page

Краса як стиль життя: поради від Аліни Гергель щодо косметологічного догляду за собою
Вічно можна робити три речі: дивитись як тече вода, спостерігати за тим як палає вогонь та обговорювати догляд за собою з метою натхнення. Сьогодні співзасновниця косметологічної клініки Herhel Clinic Аліна Гергель поділилася з редакцією Fashion Talksss своїми секретами краси.


Які ваші принципи догляду за собою?


Основна моя філософія — це профілактика. Адже, як кажуть, краще запобігти, ніж лікувати, особливо коли мова йде про ознаки старіння. Сучасна косметологія — це не тільки про маски та креми. Це про знання себе, своїх унікальних особливостей та типу старіння. Кожен з нас має свій шлях в сторону зрілості, і,  усвідомлюючи його, ми можемо обрати грамотний підхід у догляді. Будемо відверті, навіть найкращі креми не врятують нас, якщо ми не дбаємо про своє внутрішнє здоров'я. Тут вже важливо вести активний спосіб життя, займатися спортом, уважно слідкувати за харчуванням та робити регулярні медичні обстеження.


І звісно, найкращий вигляд — це природність. Мені важливо не змінювати себе, а підкреслювати свої природні переваги. Отже, грамотний догляд за собою — це не тільки турбота про зовнішній вигляд, це повноцінний ритуал, який дарує впевненість та гармонію.


 Як часто ви влаштовуєте візити до косметолога?


Як правило, відвідую косметологів я двічі на місяць, ходжу у власну клініку, бо переконана в професіоналізмі лікарів. Це регулярні доглядові та очищувальні процедури, які допомагають підтримувати шкіру чистою та здоровою. Очищення шкіри від забруднень та ороговілого шару клітин активізує процеси метаболізму, забезпечуючи їй необхідний рівень живлення та відновлення, а також сприяє кращому проникненню корисних компонентів засобів для догляду. Таким чином моя шкіра залишається гладкою та ніжною.


Звісно у кожного є певний арсенал (кислоти, маски, зволожувальні засоби тощо), що має бути в рутині для підтримання гарної якості шкіри.  Більш глибокі процедури, такі як шліфування та IPL, можуть бути рекомендовані взимку для покращення кольору шкіри та зменшення пігментації, та проводяться набагато рідше. Ін'єкційні процедури, наприклад ботокс, я роблю двічі на рік. А SMAS-ліфтинг, що дозволяє безопераційно підтягнути обличчя, я обов’язково роблю раз на рік. 


Крім шкіри, необхідно враховувати також стан волосся. Через стрес, повітря, перепад температур та багато інших факторів наше волосся страждає. Тому я проходжу курс плазмотерапії двічі на рік, аби волосся залишалось міцним та сяйнистим.

Чи є у вас окрема рутина, якої ви дотримуєтесь? Якщо так, розкажіть, будь ласка, детальніше. 


Протягом семи років я маю свій незмінний доглядовий протокол, натхненний ідеологією косметолога Зейна Обаджі. Насправді я його обожнюю та досконало знаю як працює косметика його бренду. Я була на семінарах Обаджі, де мала нагоду познайомитись із ним особисто, а також лікарі в Herhel Clinic проходили навчання з офіційним представником ZO Skin Health. 


Існує два типи протоколів за системою Обаджі: звичайний та розширений. Останнього я притримуюсь в домашній б’юті-рутині, і впевнена, що 80% успіху здорової шкіри залежить саме від домашнього догляду. Я виділяю декілька днів на тиждень для більш комплексного догляду, куди включаю ензимні пілінги, скраби та маски для очищення шкіри. Також надзвичайно важливим аспектом є постійна турбота про зону декольте та тіло, адже шкіра є нашим найбільшим органом, і піклуватись про неї важливо не тільки на обличчі. Окрім щоденних процедур, я слідую правилам розширеної системи догляду для тіла і зазвичай влаштовую її щонеділі — так мені подобається.


Невіднятним є і догляд за волоссям — потрібно користуватись пілінгами для шкіри голови, масками, ампулами та сироватками для росту волосся — це також присутнє в моїй рутині.

Поділіться актуальними процедурами у весняний сезон


Якщо мова не про постійні процедури, які виконуються безперервно, а про топи продажів у косметології, то весна — час, коли багато хто намагається встигнути в останній вагон. Хоча це і стереотип, все ж існує тенденція до того, що в цей період багато людей вдається до агресивних процедур. Серед них — лазерне шліфування меншої глибини, IPL перед початком інтенсивного сонця, а також пілінги та ботокс. Крім того, багато людей активно готуються до літнього сезону, звертаючи увагу на апаратні масажі та кріоліполіз — ці історії щільно пов’язані із загальним станом тіла.На що варто звернути увагу людям, які в пошуку косметолога? 


При виборі косметолога важливо обирати фахівця з вищою медичною освітою і не соромитися запитувати про його кваліфікацію та дипломи. Також слід прислухатися до рекомендацій знайомих та друзів. Ще рекомендую слідкувати за соціальними мережами лікаря чи клініки — так ви зможете оцінити роботи, технології, фахівців та загальні принципи.


Якщо вам доводиться шукати косметолога у новому місці або країні, слід вивчити роботу фахівця, переглянути його портфоліо, поставити запитання та попросити консультацію. Важливо пам'ятати, що ваш вибір косметолога має відповідати не лише його професійним навичкам, але й вашим особистим уподобанням. Перед тим як призначати процедуру, потрібно обов'язково пройти попередню консультацію, аби забезпечити комфортну співпрацю та досягнення бажаного результату. Ніколи не призначайте процедури самостійно. Завжди слід довіряти професіоналам і дбати про своє здоров'я та красу.
コメント


bottom of page