top of page

Ювелірна студія «AGA.TE» вшановує українську культурну спадщину колекцією прикрас «Спогад»Ювелірна студія «AGA.TЕ» випустила нову колекцію прикрас «Спогад»— про нашу національну ідентичність, яку важливо зберегти задля власного майбутнього. Колекція натхненна традиційною українською вишиванкою. Кожна прикраса виготовлена із жовтого золота та прикрашена синіми сапфірами та діамантами.

Студія «AGA.TЕ» віддає данину багатій культурній спадщині України, представляючи 25 унікальних орнаментів на основі традиційних вишиваних мотивів, що відображають різні регіони країни. В колекцію «Спогад» увійшли браслети та підвіски. Головним мотивом всіх прикрас стали характерні вишиті орнаменти, які символізують як розмаїття культурної історії України, так і їхню тисячолітню історію. Кожна прикраса вирізняється унікальним орнаментом, що відображає різні етнічні групи, які проживали у різних регіонах України, а на зворотному боці прикраси вигравірувана карта України з діамантом, що позначає відповідний регіон для цього конкретного стилю вишивки.
Колекція «Спогад» — багатий гобелен, витканий поколіннями українців. Ювелірна студія AGA.TE — це творчий союз дизайнерів і ювелірів — людей зі схожими життєвими принципами, підходом до роботи та безмежною любов'ю до своєї справи. Завдяки обміну ідеями та поєднанню різних талантів, їм вдається створювати ексклюзивні та особливі ювелірні прикраси, що відповідають цінностям та уподобанням клієнтів.«З кожною колекцією ми прагнемо зробити вагомий внесок у популяризації української культури через мистецтво, та водночас брати участь у зміцненні та підтримці економіки країни», - співзасновниця ювелірної студії Альона Заворотня.bottom of page