top of page

Fashion Closet: Адріана КостилєваНова героїня рубрики Fashion Closet fashion & beauty інфлюєнсерка Адріана Костилєва


За дівчиною слідкує понад двухсот тисяч фоловерів, і ми — серед них: стримані образи з базовими пальто, трикотажем нюдових відтінків та базовими джинсами, відмінне поєднання люксу та мас-маркету — образи Адріани надихають.

Стиль Адріани дійсно заслуговує на похвалу. Вона сміливо доповнює у свій щоденний гардероб тренди та завжди виглядає дивовижно. На ньому чудово виглядають як класичні плаття, так і спортивні костюми.
На знімках кожного свого образу Адріана відзначає облікові записи брендів, щоб користувачі могли клікнути і перейти за посиланням.


Адріана завжди виглядає бездоганно. Її образи продумані до найменших деталей, і в них ніколи не знайдеш нічого зайвого. Тільки дуже хочеться, щоб будь-які брюки чи сукня сиділи на тобі так само ідеально, як на шикарнихх ногах Адріани
Стиль Адріани завжди витончений, вишуканий та жіночний. Це легке ставлення до речей та моди не може не викликати щиру симпатію та захоплення.


Перелік моделей суконь у Адріани дуже великий: тут і облягаючі, і шовкові сукні, і елегантні сукні-футляри, і грайливі літні сукні з оригінальними принтами.
Адріана знає, як виглядати на висоті завжди і за будь-яких умов. Як їй це вдається? Секрет у тому, що Адріана ніколи не замикається в рамки одного стилю, якщо класика — то не нудна, якщо спорт — жіночний. Адріана одна з небагатьох, кому вдається балансувати, бути різною, не боятися експериментів та завжди виглядати ефектно. Надихаємось!bottom of page