top of page

adidas представляє оновлену модель ULTRABOOST 21


adidas представляє ULTRABOOST 21 – оновлену модель своєї найпопулярнішої лінійки бігових кросівок. Команда провідних дизайнерів і розробників adidas в тісній співпраці з біговим співтовариством і випробувачами нових продуктів бренду переосмислили оригінальну модель ULTRABOOST, і створили оновлений силует, виконаний в новому сміливому дизайні при використанні новітніх технологій.


Ключова особливість ULTRABOOST 21 – оновлена система TORSION. Технологія LEP (Linear Energy Push), інтегрована в підошву, забезпечує на 15% більш високу стійкість передньої і середньої частини стопи для більшої амортизації, ніж будь-коли раніше. Також у підошві нової моделі кросівок міститься на 6% більше гранул BOOST, що забезпечує більше повернення енергії і комфорт при кожному кроці.Optimized BOOST – в проміжній підошві на 6% більше гранул BOOST для поліпшеної підтримки і комфорту під час бігу.

ADIDAS LEP – модернізована система TORSION, що отримала назву Linear Energy Push та інтегрована в підошву з використанням більш жорстких матеріалів, забезпечує стійкість стопи і покращує амортизацію.

PRIMEKNIT+ – вдосконалений матеріал для більш ефективної підтримки і більш комфортного руху.

Принципи сталого розвитку – верх моделі виготовлений з PRIMEBLUE – матеріалу, на 50% складається з переробленого океанічного пластику, зібраного з прибережних територій, перш ніж він встиг потрапити в океани – що підтверджує прихильність бренду adidas політиці сталого розвитку та місії #ENDPLASTICWASTE.


adidas завжди вірив, що через спорт можна змінити життя людей, і нові кросівки ULTRABOOST 21 втілюють в собі прагнення бренду підштовхнути людей до розвитку і самовдосконалення. Незважаючи на те, що запуск нової моделі відбувся під час пандемії коронавіруса, яка продовжує сильно обмежувати пересування жителів планети, біг залишається незмінним видом спорту і об'єднує людей.

Глобальне дослідження, проведене за підтримки adidas, показало, що біг може сприяти позитивним перетворенням і позитивно впливати на фізичне і психічне здоров'я людини. Було доведено, що бігуни на 20% енергійніші, ніж ті, хто не має любові до бігу. Крім того, 40% респондентів, які стали бігати частіше, також заявили, що почали позитивніше дивитися на життя. Тим часом, кожен третій опитаний назвав позитивний вплив бігу на психічне здоров'я як один з основних мотивуючих факторів.


Модель adidas ULTRABOOST 21 вже у продажі в магазинах adidas.

Модель доступна в декількох кольорах, в тому числі, в білому і яскравому жовтому, що уособлюють енергію.
bottom of page