top of page

adidas Running: найбільший біговий діджитал-захід відкрито для реєстраціїПроблеми збереження навколишнього середовища, стійкості нашої планети і збереження

ресурсів стоять гостро, як ніколи. Однією з масштабних проблем світової спільноти в цьому напрямку є забруднення пластиком, зокрема - забруднення пластиком океанів. Незважаючи на те, що океани можуть бути від нас далеко, вони є основним постачальником кисню на землі. Наше прагнення зберегти океани сильне, як ніколи. Але зміни можливі тільки тоді, коли кожен з нас, де б він не знаходився, робить крок їм назустріч. Тому ми запрошуємо вас приєднатися до світової спортивної активації - Забігу за океани.


Забіг за океани - це можливість почати рух в потрібному напрямку. Активація, яка з 56 000 учасників у 2017 році швидко набула масштабів глобального руху, в 2019 році об'єднала вже 2.2 мільйона бігунів. У 2021 році ми хочемо продовжити там, де нас перервали.


Найбільший біговий Діджитал-захід відкрито для реєстрації. А з 28 травня по 8 червня ми закликаємо вас тугіше затягнути шнурки на своїх кросівках, щоб допомогти світу дізнатися про проблеми океану і покінчити з пластиковим сміттям, беручи участь у Забігу за океани в додатку adidas Running.


Готові показати планеті, як відповідально ви підходите до її збереження?

Реєструйтеся в 3 простих кроки:

  • Завантажте додаток на свій телефон

  • Зареєструйтеся у челенджі Run For The Oceans

  • Біжіть разом з усіма з 28 травня по 8 червня


Будуть зараховані кілометри за наступні види бігу: звичайне бігове тренування, біг на доріжці, заїзд в інвалідному візку, віртуальний біг, трейлранінг, плогінг, звичайна і скандинавська ходьба.


Ваша участь допоможе підтримати Parley's Global Cleanup Network: за кожен кілометр, внесений в період з 28 травня по 8 червня, adidas і Parley очистять пляжі та острови від сміття, вага якого еквівалентна 10 пластиковим пляшкам, всього до 227 000 кілограмів пластику.


Тому пам'ятайте, що значення має кожен кілометр! Біжимо за океани в цьому році, віртуально, але єдиною командою!

Щиро ваші,

Comments


bottom of page