top of page

adidas Originals та український sustainable бренд KSENIASCHNAIDER представляють спільну колекціюadidas Originals та український sustainable бренд KSENIASCHNAIDER представляють першу спільну колекцію. Результатом співпраці двох брендів стала лінійка одягу, що втілює унікальне дизайн-мислення бренду KSENIASCHNAIDER «Дизайн без дизайну» у новому погляді на класичні силуети adidas.
До колекції увійшли вироби з деніму — фірмові моделі джинсів та курток, доповнені оригінальними деталями, а також оновлена класика adidas — спортивний костюм adiColor та корсет, виконані у техніці patchwork. Лінійку доповнили аксесуари з екошкіри, втіленні у несподіваних силуетах та деталях, як наприклад, флуоресцентно-жовті шпильки футбольних бутс.
Крім одягу, асортимент включає в себе яскравіоновлення культових кросівок Forum Mid і Superstar. Окремої уваги заслуговує модель Superstar з українським написом «Суперзірка» замість класичноїназви моделі англійською мовою на зовнішній стороні кросівка.
Героїнею кампанії в Україні стала Дарія Білодід – чемпіонка світу та Європи з дзюдо.Створена для покоління, що завжди завлишаютьсявірним собі, колекція adidas Originals x KSENIASCHNAIDER вже доступна на adidas.ua та увибраних магазинах бренду.bottom of page