top of page

Ніжні кольори, натуральні тканини та бахрома в новій літній колекції WKMF
WKMF вкотре надихається природою, квітами, текстурами та кольорами і відображає це в новій літній колекції. Цей дроп про баланс між містом та природою, який дозволяє почувати себе максимально комфортно у будь-якому місці. А натуральні тканини та ніжні кольори будуть особливо актуальними у спекотні дні у великому місті.  “Природа регулярно стає імпульсом для колекцій WKMF. Тож літня колекція 2024 не стала винятком. Ми знову повертаємося до витоків, щоб дати собі змогу доторкнутися до живого та натурального. Бо лише тоді ми можемо почуватися впевнено та гармонійно в гамірному місті”, – зазначає засновниця і дизайнерка бренду WKMF Катерина Захараш.

Літня колекція WKMF поєднала в’язані та текстильні вироби, які своїми силуетами, кольорами й текстурами нагадують квіти. Це читається у кольорах та фасонах. Щоб підкреслити концепт єднання з природою, бренд випустив відповідний кампейн, який відображає закладені сенси.


До колекції увійшли бавовняні кардигани з цікавими фактурними бантиками, що нагадують пелюстки квітів, сукні-поло та сукні з бахромою. А також - сукня-бестселер в нових кольорах. Серед текстильних виробів в колекції можна знайти вельветовий костюм-трійку, сорочку-трансформер, білі джинси, максі спідницю, а також віскозні сукні у міні та максі довжині.


Придбати речі з нової колекції можна на сайті та в соцмережах бренду.


Comments


bottom of page