top of page

WKMF представляє нову колекціюБренд WKMF представив літню колекцію «Цвіт», присвячену новому циклу життя. Натхненням стала сама природа, пробудження весни, квітів і віри в краще. У колекцію ввійшли речі з натуральних тканин – льону, бавовни та віскози.
“Створюючи колекцію, ми надихались цвітом, що відбувається навесні. Природа пробуджується, наповнюються ріки, з’являються перші листочки та розпускаються квіти. У такі моменти особливо відчувається любов до життя та віра в майбутнє. Саме з цього стану народжуються найкращі ідеї та з'являються сили продовжувати творити далі”, – говорить засновниця і дизайнерка бренду WKMF Катерина Захараш.

У нову колекцію увійшли силуетні та більш вільні і легкі сукні, виконані з актуальними зараз вирізами та розрізами. А також костюм зі светром та сукнею і сет з брюками та жилеткою. Головними тканинами дропу стали льон, бавовна та віскоза. А також особливе місце відвели ексклюзивному французькому шовку, який і створює літню невагомість та легкість.
Доповнюючи концепт, в колекції переважають природні кольори – від яскравого помаранчевого до спокійного сірого. А серед принтів обрали квіткові. Завдяки натуральним тканинам одяг з нової колекції WKMF вдало доповнить ваш літній гардероб і стане особливо актуальним у жаркому місті чи під час відпустки. Кожна з речей дропу створює самобутній образ, який можна доповнювати аксесуарами, змінюючи настрій та доречність вбрання.
bottom of page