top of page

WKMF представляє нову колекцію
Український бренд WKMF випустив нову колекцію Internal Сomfort сезону весна-літо 2023. Натхнення шукали у внутрішньому стані людини. Тому головний акцент в колекції – на комфорті та відчутті спокою, якого останнім часом усім так не вистачає.

У новій колекції представлені карго і бомбери, затишні светри, лонгсліви та легкі сукні. Умовно колекцію розділили на два сезони. Перший – весна. Це одяг, який легко поєднується між собою для створення зручних щоденних образів. Наприклад, костюм з бомбером чи лонгсліви, які вдало міксуються з карго. А також незмінний бестселлер бренду WKMF – силуетні в'язані сукні та светри. Другий – літо. До цього дропу входять легкі сукні з анімалістичним та квітковим принтами, які відповідають трендам нового сезону.
У колекції WKMF враховують нові тренди, але незмінною залишається якість виробів. Традиційно багато уваги приділяють деталям, тканинам та пряжі, які закуповують в італійських виробників. Тож у колекції Internal Сomfort переважають меринос, вовна та віскоза.

Comments


bottom of page