top of page

WKMF представляє нову колекціюУкраїнський бренд WKMF випустив нову колекцію, присвячену емоціям. Щодня українки проживають різні стани: від злості та відчаю, що супроводжуються втратами, невизначеністю та болем, до радості та підйому від перемог наших захисників.


Кожен день супроводжується хвилюваннями і радощами від теплого сніданку, кави в улюбленому місці чи довгоочікуваної зустрічі з близькими та сміху з друзями. Саме ця мінливість, поєднання миттєвої слабкості і нескінченної сили стали натхненням при створенні нової колекції.

“Багато з нас стикаються з внутрішнім та зовнішнім осудом чи складністю відчувати позитивні емоції. Проте саме вони – невід’ємна частина нашого життя. Сила жити та відчувати всупереч. Сила продовжувати. Саме через цю силу можливо перемагати, допомагати та підтримувати. Колекція «Спектри» про дозвіл собі відчувати і розуміти, що с тобою все добре і попереду неймовірне світле майбутнє”, – коментує ідею засновниця бренду WKMF, Катерина Захараш.
В колекцію ввійшли вироби, які можна поєднувати між собою, відштовхуючись від настрою та внутрішнього стану. Це і в'язані светри з італійського мериноса, і вироби з мериноса в поєднанні з кашеміром, і кардигани з гудзиками, привезеними прямо з Парижа для цієї колекції.


Уcі речі легко поєднуються між собою, створюючи нові образи. То ж з ними можна легко зміксувати зимову капсулу. До того ж за основною концепцією колекції в різних образах можна почувати себе по-різному. Наприклад, обирати силуетні жіночні образи, в яких відчувається впевненість та сила рухатися далі. Затишні вироби, в яких можна відчувати тепло і комфортно, навіть коли холодно. Або ж дозволити собі яскраві светри, в яких можна дозволити собі посміхатися і радіти маленьким і великим перемогам.Comments


bottom of page