top of page

VISH представляє нову колекціюБренд авторських в’язаних речей ручної роботи VISH презентував новий літній дроп SVITANOK, присвячений українському корінню та спадку попередніх поколінь, голос яких звучить у серці кожного з нас.


"При роботі над колекцією, нас надихнули згадки про безтурботні дитячі часи, - коментують власниці бренду Вероніка та Марія. - Про канікули у бабусі, що в‘язала для онуків вечорами та пекла найсмачніші пироги, про часи, коли майбутнє здавалось надзвичайно світлим і щасливим, коли рідна земля була безпечною та безмежною. Літній дроп отримав назву SVITANOK, що символізує безмежну віру у світле майбутнє, як колись у дитинстві".

Головним елементом колекції став орнамент, в якому бренд закодував найважливіше для кожного українця сьогодні слово – «перемога». Слово, яке кожного дня дає українцям сили продовжувати жити й творити.Для створення речей дизайнери обрали природні матеріали: конопель, льон, шовк, рафія та бавовну. Всі позиції представлені у відтінках білого - колір, що символізує світло та жагу до життя.


Бренд VISH продовжує працювати та дотримуватися своєї соціальної місії – залучати до роботи українських жінок в декреті та на пенсії. Попри обставини, команда налагодила процес виробництва та реалізації асортименту бренду в тих умовах, у яких це зараз можливо, аби бути гідним амбасадором українського бізнесу в усьому світі.


Commentaires


bottom of page