top of page

Дякую: благодійна ініціатива VERA та молодих українських брендів
Співачка VERA в колаборації з двома молодими українськими брендами оголосила про запуск благодійної ініціативи під назвою «Дякую». Ціль проекту — збір коштів на медичне обладнання для дитячої лікарні Святого Миколая Першого медоб‘єднання Львова.

Ініціатива має на меті продаж красивих затишних речей від українських брендів з душею, 100% з прибутку на які буде перераховано на благодійність. Співачка приймала участь у розробці дизайну кожної з них.

Спільно з брендом Willna співачка створила шовкову хустку, яка також виконує роль аксесуару-оберегу. В кожну ілюстрацію на хустці VERA та засновники бренду вклали глибокі сенси. Тут зображені обереги: лялька-мотанка, серце з квіткою, вузли щастя. Голуб на хустці — це символ польоту, свободи та миру, сонце символізує чоловічу енергію, силу, відвагу та мужність, а місяць — жіночу, а також розважливість, інтуїцію.А разом з брендом Ptashatam була розроблена лляна скатертина для затишку дому. На ній вишиті 4 стихії в українських орнаментах, які намальовані від руки, та також транслюють сенсові символи: безкінечник — це вітер, енергія, сила та рух, крива лінія — це вода, дощ, плинність, коло — це вогонь, символ сонця, а ромб — земля, родючість, символ засіяних полів.

— «Я завжди вірю в те, що коли люди об'єднуються – це примножує силу та енергію. Тому зараз я щаслива об’єднатися з двома крутими молодими українськими брендами, які тонко відчули ідею, та з якими ми зійшлися у спільному баченні, щоб реалізувати цю важливу для мене ініціативу. Іноді хочеться не тільки сказати «Дякую», а і щось подарувати. Разом ми створили дуже красиві подарунки зі змістом, які можна презентувати людям, яким вдячний. Коли ми об'єднуємося – ми стаємо набагато сильнішими, а коли ми сильні, то швидко справляємося з усіма труднощами. Коли наші серця відкриті до допомоги – ми робимо чиїсь життя кращими та щасливішими.» – прокоментувала співачка.Усі 100% прибутку з продажу цих речей будуть направлені Дитячій лікарні Святого Миколая у Львові, де є нагальна потреба у медичному обладнанні для офтальмологічного відділення та апараті для інфузії рідини та ліків шляхом внутрішньовенного або підшкірного введення.

Колекції хусток і скатертин виготовлені у лімітованій кількості, а придбати їх можна на акаунтах брендів:


Bình luận


bottom of page