top of page

Правила життя: VERA
Нещодавно VERA випустила свій перший альбом українською мовою з назвою “Дякую”, куди увійшло 6 промовистих пісень, співавтором яких стала співачка. Кожна з них – це висловлювання мовою музики, наповнені змістом, сенсами та емоціями, які VERA пережила за останні понад півтора року. Тут про трансформацію, переосмислення та розлучення – https://vera.ffm.to/dyakuyu-ep


Під відеороботами на пісні альбому на YouTube глядачі залишають сотні коментарів про чуттєвість Віри, переродження та нове звучання, яке торкається глибин душі.


Раніше VERA розповіла, що альбом був написаний після того, як вона зробила Практику вдячності, коли протягом 108 днів записувала 108 вдячностей людям, речам, обставинам, підтримці та усьому, що допомагає триматися у цей непростий час. Редакція Fashion Talksss попросили співачку поділитися й іншими своїми життєвими принципами та звичками.1.Не засуджую інших


Ми не можемо знати, які життєві обставини привели людину у цей момент, що саме трапилось, з якими труднощами вона зіткнулася. Мені імпонує цитата Робіна Вільямса: «Кожен, кого ви зустрічаєте, бореться в битві, про яку ви нічого не знаєте. Будьте добрими. Завжди».
2.Краще недоїм, ніж недосплю


Нестачу сна дуже важко замінити, сон впливає на роботу всього організму. Завжди десь можна перекусити, доїсти пізніше, а от доспати не вийде. З правильним підходом харчові паузи йдуть організму лише на користь.


3.Бути вдячним


Це безкоштовна опція, яка приносить багато користі в життя. Подяка піднімає настрій, з нею знижується очікування. Фокус на тому, що все, що відбувається у житті — все робиться для мене. За це варто бути вдячним завжди.
4.Говорю, що відчуваю


Іноді я шкодую, що не говорила в моменті про свої відчуття. Дуже важливо спокійно ділитися своїми різними відчуттями з близькими у моменті. Часом, на жаль, я приховувала сумні емоції в собі, але в кінцевому результаті це грало не на користь всередині мене. Не важливо, це приємні чи погані емоціі, не треба їх накопичувати.


5.Слухаю своє серце


Особливо, коли є сумніви та багато різних думок навколо. В такі моменти я залишаюсь наодинці з собою та задаю собі питання, які можуть мені допомогти зробити правильний вибір: “Чи це моє?”, “Що саме мені подобається?” Коли мені починають щось радити, я розумію, що ніхто не знає моє життя краще, ніж я сама. Відповідальність за прийняті рішення нестиму виключно я, і тому мені важливо, щоб вони співпадали з моїм внутрішнім відчуттям.
bottom of page