top of page

VERA представила нову пісню та відео “Такі ми люди”Бунтівничий образ, танці та море енергії: VERA презентувала нове відео та пісню “Такі ми люди”.


Новий трек VERA про суперсилу, якою володіє кожен, але всі ми про неї забуваємо у щоденному побуті та негараздах. Про енергію життя, внутрішнє світло, що запалює надію та віру у серці навіть у найтемніші часи.
VERA розповіла, що пісня є особливою для неї, бо відображає особисті внутрішні трансформації: «Я дуже глибоко зазирнула в себе за минулий рік, сьогодні я відчуваю себе по-іншому і все тепер інше. Пісня та відео “Такі ми люди” є відзеркаленням цих змін. Та нагадування для усіх, хто через різні обставини міг зневіритися - суперсила всередині нас самих”.


Вже перші рядки синглу “Такі ми люди” виразно передають відчуття, близькі сьогодні кожному: “Ми стали сильніше, чим думали будемо. Де руїна – там зацвітає квітка. Через біль і смуток народиться істина.”
Тому і у кадрі VERA з’явилася зовсім іншою – з короткою зачіскою, в комбінезоні, грубих черевиках та з маленьким підвісом на шиї у формі серця з благодійної колекції українських брендів FROLOV x SOVA. Дуже інтимно, під дощем та у променях - VERA співає про об’єднання, світло всередині та любов.


Подивитись нове відео VERA “Такі ми люди” можна прямо зараз на YouTube:
Comments


bottom of page