top of page

UFEG презентують оновлений курс Fashion BusinessЯк війна впливає на бізнес? Як будувати, перелаштовувати або створювати fashion бізнес прямо зараз?


З одного боку війна – це найтяжче випробування для нашої країни, яке спровокувало економічну кризу та розлад всіх ланцюгів поставок та логістики загалом. З іншого – будь-яка криза – це влучний момент для створення нового а також реінновації того, що вже було створено. Це – унікальне вікно можливостей, яким треба вміти скористатись.


Цього разу курс Fashion Business, який, безумовно, є найпопулярнішим серед наших флагманів, буде особливим. Окрім традиційного аналізу кейсів учасників курсу, ми додаємо новий контекстний модуль, присвячений глибинному аналізу бізнес ситуаціїї в Україні та розумінню наслідків війни для fashion бізнесу не тільки в нашій країні а й у світі. А також разом з учасниками курсу ми будемо напрацьовувати карту можливостей, вносити необхідні коррективи в ДНК брендів,та створювати стартапи, які будуть сприяти якомога скорішому відновленню та розвитку українського fashion-бізнесу та суспільства взагалі.


Курс Fashion Business — це теоретико-практичний інтенсив, який стосується усіх основних аспектів і компонентів цілісної бізнес-системи. В ході навчання кожен учасник отримує можливість працювати індивідуально над своїм проєктом і застосовувати отримані знання безпосередньо в ході навчання. До того ж ментор курсу Марина Лосєва особисто дає рекомендації та приділяє час на консалтинг для кожного учасника, що дозволяє зробити максимально точну, коректну та професійну роботу над своїм кейсом або брендом.


Цей курс розроблено як для власників fashion-бізнесів, так і для окремих фахівців, які працюють з клієнтами безпосередньо (B2C), включаючи стилістів і фотографів.


Ментор курсу: Марина Лосєва @maryna_loseva.Так як робота в групі будується вкрай індивідуально, кількість учасників обмежена.


——————


Старт курсу: 5 липняРозклад: вівторок та четвер з 10:30 до 12:30.Тривалість: 1 місяць.Формат: online.Вартість: 3900 грн.


bottom of page