top of page

ЦУМ разом з Музеєм Івана Гончара представляють першу сувенірну колекціюУ межах цьогорічного артсезону команда київського ЦУМу відкрила вітрини, попапи та випустила нові пакети, натхнені колекцією Музею Івана Гончара та народною творчістю. Універмаг продовжує тему української культурної спадщини й народного мистецтва та презентує разом з Музеєм першу благодійну колекцію сувенірної продукції.


100% прибутку від продажу колекції буде спрямовано на збереження колекції Музею Івана Гончара та на відбудову України через державну фандрейзингову платформу UNITED24, що її ініціював Президент Володимир Зеленський.

У першому дропі, який став початком серії колекцій сувенірної продукції ЦУМу, представлені футболки, шопери, чашки в білих і чорних кольорах зі світлинами картин «Портрет дівчини у вінку» (1920—30 рр.) та «Козак Мамай» (1801—1900 рр.), листівки з репродукціями українських митців — «Родина Павла Петренка» (1941 р.), «Несе Галя воду...» (1984 р.) та «Голуби на пеньку» (сер. XX ст.). А також свічки з ароматами диких трав, кедра та квітів безсмертника, дикої ружі й півонії, що традиційно входили до складу українського вінка, та свічки з легкими нотами лісових трав, які споконвіків ростуть на українській землі: деревію, барвінку, мальви та любистку.
«Українське народне мистецтво дає нам важливий зв’язок з історією і водночас надихає сьогодні, зміцнює духовні сили для боротьби. Ми впевнені, що ця колекція сувенірної продукції стане прикладом доброї співпраці бізнесу й культурного сектору, додасть віри в те, що об’єднані ми обов’язково переможемо», — коментує Мирослава Вертюк, завідувачка відділу нематеріальної спадщини Музею Івана Гончара.


Перша лімітована колекція сувенірної продукції ЦУМу ексклюзивно представлена на поверхах універмагу та в онлайн-магазині tsum.ua.


Comments


bottom of page