top of page

Нові вітрини: Сестри Фельдман х ЦУМ Київ
Із новим сезоном команда ЦУМу відкриває й молоді українські таланти: Сестри Фельдман створили десять унікальних квіток, які стали основою дизайну вітрин, центрального входу універмагу та його внутрішнього оздоблення. Команда щиро сподіваємося, що квіти, в які цієї весни вбрався ЦУМ, стануть провісниками надії та якнайшвидшої перемоги світла над темрявою, добра над злом.
Квіти — не випадковий вибір теми для вітрин нового сезону. Ці досконалі творіння природи, що мають здатність до відродження, завжди були символічними в українській культурі. У давні часи вони мали ритуальну значущість (служили як обереги), що знайшло своє відображення в ужитковому мистецтві: вишивці, гончарстві, розписі та прикрасах. Квіти, як і люди, унікальні та вразливі, прекрасні поодинці й не менш розкішні у пишних букетах, рясних квітниках та буйних садах.
Команда ЦУМ прагне не тільки надихати і підтримувати, а і долучитися до фінансової допомоги захисникам, які щохвилини відстоюють наше право на вільне і мирне життя. У рамках нового сезону команда універмагу створила лімітовану сувенірну колекцію «СЕСТРИ ФЕЛЬДМАН Х ЦУМ КИЇВ», 100% прибутку з продажів якої буде перераховано на оборону та розмінування через фандрейзингову платформу UNITED24.
bottom of page