TOTE презентує оверсайз-жакет FOLK
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_ee81c9782fad4376b1c03921c96c3b3d~mv2.jpeg/v1/fill/w_147,h_221,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_ee81c9782fad4376b1c03921c96c3b3d~mv2.jpeg)
Український бренд TOTE презентує особливий оверсайз-жакет FOLK з традиційною українською хусткою. Хустка здавна була основним символом української культурної спадщини по жіночій лінії. Вона супроводжувала жінок усе їхнє життя, була оберегом і захищала волосся від зурочення. До мінідропу бренду ввійшли два однобортні блейзери з українською хусткою.
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_d12fc2097a7740df96c59fb8b3888622~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_168,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_d12fc2097a7740df96c59fb8b3888622~mv2.jpg)
«Блейзери — мій улюблений елемент гардероба. У лютому цього року, коли я була на Тижні моди в Мілані, думала, як можна показати свою українську ідентичність та привернути увагу до війни. Тоді я брала в руки державний прапор, а також візуалізувала FOLK, жакет з хусткою. Хотілося, щоб коли людина одягає річ, було зрозуміло, що вона з України», — каже дизайнерка бренду Аліна Френдій.
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_fefe633fceb446f5b144999e81b527bc~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_182,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_fefe633fceb446f5b144999e81b527bc~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_da989619d731440da6469e953458ab34~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_262,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_da989619d731440da6469e953458ab34~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_794dc0e869f843d2b3cd6d0fa0daef02~mv2.jpg/v1/fill/w_149,h_145,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_794dc0e869f843d2b3cd6d0fa0daef02~mv2.jpg)