top of page

Ювелірний дім SOVA відкриває передпродаж прикрас з нової колаборації фільмом «Мавка. Лісова пісня»


Оформити передзамовлення на прикраси можна на сайті sovajewels.com та в магазинах SOVA з 2 березня.
Ювелірний дім SOVA в колаборації з українським анімаційним фільмом «Мавка. Лісова пісня» створив колекцію ювелірних прикрас, яка натхненна історією прадавнього Магічного Лісу.
Головна ідея анімаційного фільму — «Світло подолає темряву» — ідеально відображає головну особливість колекції. Кожна прикраса оздоблена фантазійною смарагдовою емаллю, яка здатна розсіяти пітьму, адже світиться в темряві. Бренд SOVA вперше використав цю техніку, аби надати колаборації магічного звучання та відобразити історію чарівного Лісу.


Всесвіт Мавки багатий на потаємні сенси, і кожен його елемент детально продуманий. Орнаменти й символи — важлива складова української історії. У фільмі вони зображені на деревах, каменях, на героях і їхньому одязі. Один з таких символів — орнамент у вигляді спіралі, що уособлює циклічність часу та зміни.


Відео SOVA x «Мавка. Лісова пісня»:

У колекцію увійшли моносережки, кафи, каблучки, підвіс, кольє-трансформери та браслети, що виконані у білому та жовтому золоті. У колаборації втілені флористичні мотиви з рухливими елементами, які перегукуються з рослинами Магічного Лісу, які колихаються від “мови вітру”. Деталі у вигляді листочків відтворені як в прикрасах, так і на їх застібках.


Придбати прикраси колаборації SOVA x «Мавка. Лісова пісня» в магазинах SOVA можна буде вже 20 березня, а зробити передзамовлення колекції можна вже на сайті sovajewels.com та в магазинах SOVA.


Серед клієнтів, які оформлять передзамовлення, буде розіграно подарунковий сертифікат SOVA на суму 10 000 гривень. Розіграш відбудеться на Instagram сторінці SOVA 20 березня.コメント


bottom of page