top of page

ROBE представляє новий дропROBE - український бренд одягу для дозвілля, випускає літній дроп під назвою “У кожній миті” натхненний швидкоплинною красою повсякденного життя, що відображає сутність літа в його найелегантніший формі.


"Наш одяг народжується з того, з чого ми зіткані: любові, мистецтва, цікавості, турботи та жіночності", - говорять засновниці бренду Анна та Міра.
Натхненний млосними літніми днями та тонкими пахощами квітучих квітів, цей дроп запрошує жінок прийняти красу сьогодення та цінувати кожну мить. У світі, де все, здається, рухається з блискавичною швидкістю, бренд заохочує зупинитися, перевести подих і насолодитися красою кожної миті, що минає.

Палітра, що оспівує м`які кольори теплих літніх вечорів та пропонує новий відтінок жіночності, одночасно елегантний і позачасовий. Від міні суконь з розкішної важкої шовкової віскози до оксамитових кімоно глибоких кольорів смарагду та заходу сонця, кожна річ покликана викликати відчуття спокою та гармонії. Навіть посеред хаосу, “У кожній миті” нагадує як важливо зупинитися і відчути момент, щоб оцінити красу, яка оточує, і знайти розраду в простих радощах життя.

Comments


bottom of page