top of page

RITO представляє нову колекціюЗдавна українські майстри використовували квітку, як символ відродження та нової сили. Вона була зображена на багатьох елементах одягу, декору та навіть стінах, нею оздоблювали головні убори та прикраси.
Цього сезону дизайн інспірувався природою, щоб передати віру в те, що весна буде вирішальною силою та початком нового життя.Весь світ знає - Українкою бути стильно. Українським користуватись модно.
Колекція виконана у яскравих відтінках заходу сонця, благородної лісової зелені, піщаного пляжу, червоного вина. У моделях з'являється той самий жіночний символ - квітка, вона зустрічається на принтах та як окремий елемент. Дивовижні, яскраві 3D квіти-броші з натурального шовку, акцент пробудження квітучої природи та відновлення.


Для створення офісних образів використали шовковисту пряжу, для комфортних поло, штанів, суконь та топів - матову бавовняну. А hand made плетені капелюхи та сумки з рафії можуть бути логічним завершенням літнього образу.
RITO SS 23 - віддзеркалює новітні тенденції та доповнює як романтичну, так і гранж сторону цього сезону. Легкий оверсайз та сміливі кольори - складові елементи ексклюзивних виробів, що задовольнять різноманітні смаки та підкреслять індивідуальність та характер власника.

Comments


bottom of page