top of page

RITO представляє нову колекцію
Як не буває осені без жовто-багряних парків, сірих дощових днів, ранніх холодних ночей, так не буває осені без трикотажу.


Бренд RITO, що обрав трикотаж, як медіум моди, пропонує в цьому сезоні колекції за принципом конструктора, аби жінка могла самостійно добрати собі базову капсулу на сезон включно з верхнім одягом. І з аксесуарами. Приємні на дотик , зроблені з кашемірової пряжі , комфортні й універсальні кардигани, светри та жилети слугуватимуть базовим шаром у модному образі.

Колекція RITO FW 2022/23 балансує між класикою і спортом. Ілюстрацією цього балансу можна назвати брюки, що мають «стрілку» як класичні і манжет із гумкою внизу як спортивні. Вони легко поєднуються з туфлями-човниками і з кросівками. Контрапунктом до м’яких, розтушованих кольорів — сірий, беж, білий, сталево-блакитний, чорний — виступають насичений ягідний, коричневий. Можна обрати монохромний лук, можна нашарувати відтінки — усі кольори в колекції дружать між собою, а якщо око ковзає по монохромним образам і шукає зачіпку, нею може бути леопардовий принт.


Осінній капсульний гардероб зібраний, але… чогось не вистачає? Аксесуари у новій колекції R ITO розраховані на весь спектр сміливості — від класичних беретів, елегантних косинок до затишних шапок і зухвалих балаклав. Плюс довгі шарфи і рукавички-мітенки. І ти готова зустрітися з осінню.
Comments


bottom of page