Oliz випустив двосторонні хустки з роботами українських митців
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_7a3eef83fa094999adc9b08ee6af9623~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_183,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_7a3eef83fa094999adc9b08ee6af9623~mv2.jpg)
Бренд Oliz випустив лімітовану колекцію двосторонніх хусток із картинами українських художників. До колекції увійшли хустки «Чаєчка на гніздечку» та «Левчик, що радіє» з картинами Марії Примаченко, «Квіти на блакитному тлі» з роботою Катерини Білокур, а також хустка «День та ніч», що була створена за мотивами малюнку Олександра Пащенка у жанрі Петриківського розпису. Для створення хусток використали італійський шовк, кожен виріб підгорнутий та підшитий вручну.
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_50794c94fa8c46c8b0977173855a0077~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_50794c94fa8c46c8b0977173855a0077~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_d00b7899aa7f43cd9d9b3d29fad4bc8a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_184,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_d00b7899aa7f43cd9d9b3d29fad4bc8a~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_b6cd90b103c24ead801b8477ec9aaad6~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_b6cd90b103c24ead801b8477ec9aaad6~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_563824512e41411c88ffcba5b2608320~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_563824512e41411c88ffcba5b2608320~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/59241b_f329c0c7f27444ec96b1d180ef72173f~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/59241b_f329c0c7f27444ec96b1d180ef72173f~mv2.jpg)