top of page

MY x MY презентують нову колекціюВитривалість, стійкість духу, кристалічність принципів та поглядів — наріжні камені прояву особистості. Саме тому, створюючи нову колекцію «Нескорена», бренд надихався образом жінки — сучасниці суспільних потрясінь.


Героїня MY x MY — не заручниця обставин, не частина статистики та не фон, а активна учасниця подій, що прагне долучатися до спільної справи та розуміє, за що бореться. У тяжкі історичні моменти основою для консолідації та зібраності є сила людського характеру. Жінки зберігають відчуття «нормальності», вдаючись до денних ритуалів, що надихають боротися за красу, свободу, майбутнє. Мода часто ставала символом прагнення нового, мирного світу — і саме це MY x MY хотіли відтворити у новій колекції.
Прямі, строгі лінії у силуетах та вишукані асиметричні драпірування відсилають до безкомпромісності поглядів сучасної жінки. Корсетні основи багатьох речей з колекції — нагадування про відчуття підтримки та опори, здатність тримати спину рівно навіть під найважчим гнітом. Матеріали для колекції — вовна та екошкіра — теж обрані свідомо: підкреслюючи силует одягу та форми власниці, такі матеріали створюють відчуття захищеності та непохитності.


Kommentare


bottom of page