top of page

MUSH: перший український маркетплейс, що обʼєднує стилістів та клієнтів з усього світу
В Україні створили перший унікальний маркетплейс для пошуку стилістів — MUSH, що має на меті кардинально вплинути на ринок сфери послуг. Сервіс є актуальним для всіх, хто шукає власний стиль, прагне вдосконалити гардероб або готується до важливої події в будь-якій точці планети. Місія проєкту – зробити пошук персонального стиліста таким же простим та доступним, як і оренда готелю для своєї наступної подорожі. У MUSH представлений новий формат взаємодії між стилістом та клієнтом. Відтепер процес настільки ж простий і зручний, як запис до перукаря чи на манікюр. Щоб забезпечити найкращий досвід у розвитку особистого смаку, платформа надає можливість обрати спеціаліста за його портфоліо, досвідом та відповідною ціною. І це відкриває нове вікно можливостей як для роботи українських стилістів, так і для їх клієнтів. MUSH збирає професіоналів в одному місці та руйнує стереотип про те, що робота зі стилістом не для кожного. 

“Котрий рік поспіль, я знаходжуся в контакті зі своїми клієнтами. Я бачу, наскільки зовнішний вигляд може змінити внутрішній стан, особистість людини та навіть життя. Мати стиліста настільки ж нормально, як мати перукаря. Ви цього варті, і це реально!”- запевняє Анна Галебах, стилістка й співзасновниця платформи MUSH.Сервіс пропонує безліч послуг для своїх клієнтів: розбір гардеробу та створення готових образів на кожен день, шопінг-супровід з економією часу у магазині, підбір вбрання на подію, створення тематичної капсули, консультацію зі стилістом, стайлінг-зйомки тощо. За допомогою MUSH можна записатись на обрану послугу як в офлайн, так і в онлайн форматі.“Ми хочемо, щоб клієнти та стилісти переставали втрачати час на пошуки один одного, а приємно проводили час, працюючи над створенням стилю”, - зазначає Тім Галебах, співзасновник платформи.
Маркетплейс відкритий до співпраці зі стилістами з усього світу. Кожен професіонал, який має портфоліо та навички надання послуг, передчасно пройшовши верифікацію, може бути представленим на платформі. Це чудова можливість знайти клієнтів по всьому світу та отримати незабутній досвід, адже ціль MUSH — створити найкращі умови для обох сторін. 


MUSH - порятунок від поганого стилю. Відсьогодні на MUSH.style.

Comments


bottom of page