top of page

JUNA представляє нову колекціюУкраїнський бренд сумок JUNA презентував нову колекцію FW 23-24, яка демонструє, що навіть у холодні сезони не треба боятись яскравих фарб та проявлення себе.


Сумки бренду нагадують про те, що завжди потрібно залишатись собою та показувати власну особистість. Осінь та зима не перешкода для цього, тож продукція JUNA поєднала у собі дві найголовніші речі — стиль та комфорт.
До колекції увійшли сумки, виконані зі шкіри та замші. Вони мають срібну фурнітуру, регульований ремінець та приховану магнітну застібку. Акцентні моделі виконані у трендових зараз червоному та шоколадному кольорах. А новинкою стали місткі шопери з закругленим дном.


У зйомці кампейну використаний унікальний елемент — крижаний диван, який відображає холодні зимові дні та одночасно служить полотном для кольорів.
Кожна сумка приносить із собою сплеск палітри, нагадуючи про те, що краса не замерзає разом з природою. У JUNA вірять, що кожна жінка може продовжувати сяяти і виділятися, навіть коли світ занурюється в зимовий сон. Так, JUNA додає фарб у холодні дні, наголошуючи, що кожен сезон приносить свою унікальну красу і можливості для вираження стилю.
Commentaires


bottom of page