top of page

LOVE AFFAIR: JUNA представляє новий дроп до Дня всіх закоханих
Коханню відкриваються всі двері та інколи до них треба підібрати правильний ключик. У новому кампейні до Дня всіх закоханих JUNA піклується про найголовніше та презентує нові аксесуари — ключниці. Так, бренд допомагає зберегти ті самі ключі від рідних місць — домівки або серця близької людини.

Новий дроп натхненний близькістю та щирими почуттями. До партнера, себе та усього світу. Саме тому кампейн отримав назву LOVE AFFAIR як присвяту роману, що триває усе життя. JUNA спеціалізується на виготовленні сумок, проте розширює свій асортимент і вперше виготовив унісекс-прикраси.
Так, ключниці представлені у чотирьох кольорах: леопардовий, чорний, шоколадний та червоний. Аксесуари виготовлені із натуральної шкіри, а ключниця з анімалістичним принтом має шорстку текстуру. 


Особливістю ключниць є те, що вони створені з такої ж шкіри, з якої виготовляються сумки JUNA. Тому ці айтеми ідеально поєднуються між собою та створюють цілісний аксесуарний ряд. Дім — це не про місце, а про відчуття та людей, які наповнюють теплом. Місія JUNA зробити так, аби ключі до нього були завжди біля серця.

Comments


bottom of page