top of page

JUL представляє Великодню колекцію
Напередодні найсвітлішого дня весни бренд JUL презентує свою першу Великодню колекцію, наповнену особливими речами.Цей дроп про світло та чистоту. Про любов, добро та народження. Про речі, які хочеться плекати, адже в них так багато душі. Та одягати не лише під час свят, адже в них так багато краси.
Основа колекції — Великодній декор, ніжні кремові серветки з квітковою вишивкою, що знаменують народження нового життя та прихід весни. Серед них: цвіт яблуні, нарциси, проліски, незабудки та символ Києва — білий каштан.
Дроп має і одяг — особливі речі для особливого дня. JUL пропонує зустріти Великдень у таких же світлих виробах, як і саме свято: молочній котоновій сукні вільного крою з пишними рукавами, сорочці з ніжною вишивкою з незабудок, молочному кардигані, оздобленому квітковою вишивкою ручної роботи, а волосся — прикрасити стрічкою.
Великодній дроп JUL — це про прагнення проживати дні, що залишаються в пам’яті. В колі найрідніших, в улюбленому одязі та з вірою, що наступне свято всі українці зустрічатимуть вдома зі своєю родиною.

コメント


bottom of page