top of page

INLY презентує нову колекціюINLY за допомогою власних колекцій і далі розповідає дуже меланхолійні й атмосферні історії, які імпонують кожній з нас. І якщо літній дроп був присвячений найчеснішим розмовам — із самою собою, то цього разу дизайнерка бренду Інна Грицик фантазує про ідеальну втечу туди, де можна відновитися й набратися сил, і заразом пропонує для подібного ескейпу ідеальний гардероб.


«Природа дарує мені сили, заряджає енергією та допомагає знаходити баланс у цьому божевіллі навколо нас, — розповідає дизайнерка про ідею колекції. — Щовихідного я намагаюся вирватися якомога далі від кам’яних джунглів і нарешті вдихнути на повні груди густе осіннє повітря, мріючи заблукати навіть між двох сосен. Знаю, що такі втечі рятівні не тільки для мене».
Вирушити в подібну подорож, яка наповнює й упорядковує навіть найхаотичніші думки, разом з INLY можна з особливим шиком — спідниці довжини міді стануть чудовою парою для струмливих блуз і затишних кардиганів, а вовняний кейп — надійним порятунком від раптових осінніх вітрів, як і довгий шарф грубого в’язання. До речі, останній Інна Грицик пропонує поєднувати не тільки з в’язаними речами, а й формальною брючною двійкою. «Я уявила дівчину, яка після складного тижня виходить з офісу, сідає в машину, вмикає улюблену музику і їде туди, де їй добре, — ділиться Інна. — Вона може бути вдягнена досить строго, але аксесуари ручної роботи надають її образу того самого тепла й затишку». Ще одна символічна деталь на шарфі — це торочки, що імітують форму пшеничного колосся.
За тепло й затишок у колекції відповідає ще одна особлива річ — накидка-кейп м’якого молочного відтінку, яку можна накинути зверху на будь-який одяг — від лаконічного пальта до жакета або шовкової сукні.

«Молочні відтінки в холодну пору року для мене по-справжньому фантастичні на вигляд, — додає дизайнерка. — Всі ці речі — пальто з контрастними чорними ґудзиками, кейп ручної роботи з торочками або поєднання вовняних молочних штанів з формальним картатим візерунком — втілення тієї самої стриманої розкоші, яка має доречний вигляд і надає фірмовому мінімалізму INLY правильну частку аристократичності й делікатності».Kommentare


bottom of page