top of page

Hukh представляє нову колекціюУкраїнський slow fashion бренд Hukh представив кампейн до зимового сезону, в центрі якого — інтелектуальна, сучасна та прагматична жіночність.


Бренд заснували сестри Ніка та Віта Гук у 2020 році зі ставкою на безкомпромісну якість, позачасовість і лаконічність. Понад 10 років роботи персональною стилісткою допомогли Ніці зрозуміти смаки та бажання жінок, а потім створити бренд, який доповнить їхні гардероби.

Одна з особливостей Hukh — вихід нових колекцій раз в сезон та декількох лімітованих дропів, щоб уникати перевиробництва. Саме тому в кампейні кері-овери Hukh, які пройшли перевірку часом та завоювали прихильність клієнток. До кампейну увійшли головні бестселери бренду: кроп-топи, футболки, костюм зі світшота та штанів, класичне двобортне пальто з італійської шерсті, оверсайз костюм, штани з екошкіри. Більшість асортименту в нейтральній палітрі, а з матеріалів переважають преміальні італійські тканини. Колекції створюються на власному виробництві справжніми майстрами своєї справи.В кампейні також представлені светри, створені в колаборації з трикотажним брендом Love by the moon. Універсальні моделі з високою горловиною та V-подібним вирізом чудово доповнять гардероб на холодну пору року.

Comments


bottom of page