top of page

GUDU представляє лукбук нової колекції
Глобальні зміни — найкращий час, щоб повернутися до своїх основ і фундаменту, на якому все будується. З цими думками про вічні цінності й створював весняно-літню колекцію Лаша Мдінарадзе, креативний директор бренду. У новому сезоні він повернувся до жакетів, навколо яких побудував всю колекцію.


«За жакетами до нас повертаються від сезону до сезону, вони дають змогу експериментувати з формою та пропорціями, але водночас слугують окрасою жіночого тіла й увиразнюють силу характеру, — розповідає дизайнер. — По суті, вся колекція і віддзеркалює моє бачення, з чим і як можна комбінувати наші жакети.Мені хотілося запропонувати зрозумілий конструктор з якісного, комфортного, однак не безликого одягу».
Ідеальними компаньйонами для жакетів GUDU, за версією Мдінарадзе,стануть різноманітні кроп-топи й сукні зі сміливими вирізами, спідницідовжини міді та струмливі штани.


Не зраджує дизайнер у новому сезоні й іншій свої пристрасті — чорному кольору, вінтажному деніму і техніці печворк. В останній колекції, наприклад, представлені не тільки зшиті з клаптиків джинси, а й сукня з вінтажних краваток. «Останні шість місяців засвідчили, що чесність із самим собою — це найголовніше, — додає дизайнер. — Ця колекція саме про це».


コメント


bottom of page