top of page

Український бренд GUDU створив благодійну NFT-колекціюУкраїнський бренд GUDU створив NFT-колекцію, що називається 21 Days of Hope.


"Ця колекція народилася досить спонтанно. З моменту початку бойових дій я опинився в заміському будинку неподалік Києва. І одним зі способів якось відвернути увагу від снарядів, що пролітають над будинком щоночі, стало малювання ескізів. Я робив це щодня і згодом зрозумів, що завдяки цим цифровим малюнкам на планшеті я бачу, як змінюється мій внутрішній стан у ці дні – від повної розгубленості та нерозуміння, що буде далі, до чіткої впевненості в нашій перемозі”, – розповідає Лаша Мдінарадзе.


У перші дні ескізи зроблені на темному тлі – силуети не дуже чіткі й треба вдивлятися в них. Проте поступово надії та впевненості в цих малюнках стає дедалі більше."Це був справжній емоційний потік – реакція на конкретні події, що відбувалися того чи іншого дня. Тут немає якоїсь продуманої структури, все вийшло дуже природно й чесно", – додає Мдінарадзе.


Ознайомитися з усією колекцією можна на платформі з продажу віртуального мистецтва OPENSEA, а всі отримані гроші надійдуть благодійній організації Save The Children Ukraine. Нагадаємо, що до цієї благодійної організації буде спрямовано кошти, отримані від продажу NFT-колекції від 6 українських дизайнерів у межах проєкту Fashion For Peace, що його ініціювали видання Vogue Singapore та Vogue Ukraine.
Comentários


bottom of page