top of page

DUGA презентує нову колекціюDUGA презентує колекцію RUKH 2.0, наповнену лаконічними базовими моделями, акцентними деталями в етнічному стилі та прикрасами з глини. Нова колекція задумана показати іншу сторону бренду, а саме мінімалізм. Вона наповнена базовими моделями, які можна легко стилізувати між собою та створити безліч нових образів, що будуть актуальні не один сезон.

У осінній колекції бренд продовжує дотримуватись своїх головних принципів та цінностей: натуральні матеріали, бездоганна якість та етніка в сучасному виконанні.

“В колекції RUKH 2.0 мені хотілося показати іншу сторону бренду, але я не могла не додати українську душу. На внутрішній стороні виробів можна знайти нашу вибійку, яку я робила вручну - на підкладці, на манжетах зсередини. Ця вибійка - це орнаменти, взяті зі стін українських хат, і для мене вона означає мій дім, де б він зараз не був. І саме відчуття свого дому мені захотілося заховати, зберегти його ближче до себе, до тіла”, - дизайнерка та засновниця бренду Анастасія Бурма.Багато уваги бренд приділяє якості матеріалу та обирає натуральну тканину, серед якої переважають: вовна, бавовна, льон та upcycling джинс. Верхній одяг осінньої колекції вироблений з водовідтовхуючої тканини та утеплений конопляний волокном. До колекції увійшли класичні сорочки, широкі брюки, upcycling спідниця, спідниця карго та бомбер в стриманих відтінках сірого, блакитного, чорного та хакі кольорів, які підкреслюють глибину цієї колекції. Комір, прикрашений вибійкою ручної роботи, тепер у нових кольорах: чорному та блакитному, а також в новій моделі - двосторонній дутий комір.


Comments


bottom of page