top of page

DAFF представляє нову колекціюНавіть після найтемнішої ночі завжди настає світанок, а після тривалих морозів і сірості земля оживає з першими проміннями весняного сонця, яке не тільки зігріває, а й дарує нове життя.


Новий сезон «PART I: SONTSE» — це колекція легкого, лаконічного та зручного одягу, який стане невід’ємною частиною весняного настрою та ідеальною уніформою на кожен день.
До колекції увійшли короткі та довгі оверсайз-жакети, тренчі з бавовняного полотна, сукні, сорочки з шовку та льону, костюми вільного крою, вироби з деніму, вʼязані поло з букле, светри і спідниці з візерунком, які привертають увагу своєю фактурою.Особливим акцентом цієї колекції стала лляна сукня OLENA. Це українське жіноче ім`я походить від грецького Ἑλένη (Helénē) і означає «сонячний промінь», а точніше, «сяйливе світло». Сукня створена зі 100% льону і прикрашена жакардовим полотном ручної роботи, яке виткане на верстаті 19-го століття бавовняними нитками. Важливим акцентом також є ексклюзивно вилиті ґудзики у вигляді сонця та наконечники ручної роботи з латуні. Окрім цього, DAFF уперше представляє взуття ручної роботи з декоративною латунною прикрасою у вигляді сонця та парфумовані свічки з трьома різними ароматами для дому.


Comments


bottom of page