top of page

CĖNC презентує новий дроп
Бути жінкою — це мистецтво. Це свобода обирати якою ти хочеш бути в моменті тут і зараз. Саме така ідея лягла в концепцію нового дропу бренду CĖNC.CĖNC презентував дроп шуб під назвою ÊTRE UNE FEMME, який присвятив жінці. Червоною ниткою через усі дропи бренду проходить ідея того як важливо обирати себе. На цей раз ідея знайшла своє продовження в демонстрації сили та природи жінки: чуттєва жіноча природа дозволяє бути будь-якою — спокійною, сміливою, ніжною, вразливою, автентичною. Собою. Саме в цьому полягає суть жінки — в прийнятті усіх своїх станів і дозволі бути собою без обмежень.

В дроп ÊTRE UNE FEMME увійшли шуби зі штучного хутра. Своєю ефектністю вони нагадують про те, якою розкішною може бути жінка у своєму проявленні. Шуби виготовлені зі штучного хутра французького виробника Tissavel, відомого своєю якістю та висококласною імітацією натурального хутра. Оскільки CĖNC дотримуються філософії свідомого споживання, до дропу увійшли лише шуби у довжині максі та міні у чорному та світлому відтінках.

EGO TRIP: ÊTRE UNE FEMME має важливе нагадування: обираючи себе, ти обираєш свободу бути якою тільки захочеш. І саме з цього стану творити свою неповторну реальність кожного дня.Comments


bottom of page