top of page

CĖNC представляє нову колекціюУкраїнський бренд CĖNC представив новий зимовий кампейн WINTER SOUL ESCAPE, який занурює у меланхолійний настрій, адже в холодний період року майже кожен з нас потребує певного часу наодинці, щоб побути зі своїми думками, переосмислити пройдений шлях та віднайти дорогу до нового себе.


До кампейну увійшли як уже відомі бомбери та шуби бренду з австралійської стриженої вовни, так і нові відтінки в’язаної колекції.
Меланхолія як втеча душі не має контрастів, лише півтони. Вона м’яка та може бути настільки ж теплою, як і холодною. У меланхолію можна загорнутися та відчути її справжню суть. Як і справжню суть самого себе. Ці відчуття втілилися в нових кольорах трикотажних виробів, таких як светр TREPET, шарф BEZMIR, шапка TYAMA та балаклава OSONNIA.
Нові відтінки трикотажної колекції не вийшли за рамки нейтральної кольорової палітри: темний беж, світлий коричневий, світлий сірий, антрацит та молочний. Також усі айтеми бренду можуть гармонійно поєднуватися між собою. Так, з нових кольорів в’язки можна створювати як монохромні поєднання, так і небанальні контрастні. Речі CĖNC можна імплементувати в будь-який гардероб.

Коментари


bottom of page