top of page

JUL презентує літню колекціюУкраїнський бренд JUL представив літню колекцію, присвячену літу за містом, польовим квітам та ще не випаленій сонцем свіжій зелені. Вона про дитинство у бабусі в українському селі, найтепліші заходи сонця і вечірню втому, стиглі вишні й найкращі у світі запахи: скошеної трави, сіна, старого дерева, землі після дощу і буйного зеленого листя.


Акцентом колекції стала оновлена модель майки-бестселера JUL, цього разу виконана в різних кольорах з невеликою вишитою квіткою — символом миру і життя. Головним матеріалом лінії є льон. Секція виробів з нього представлена сукнями з довгими рукавами і комплектами у різних варіаціях: сорочки із шортами, короткі топи з рукавами та без, зі спідницею на зав’язках чи на резинці, сорочки та штани із жатого льону.

У новій колекції JUL багато суконь. Тут і лляні плаття з довгими рукавами — одне у стриманому чорному кольорі, інше — яскравого кольору фуксії; і звичні для бренду квітчасті грайливі сукні різної довжини і фасонів, прикрашені оборками, комірцями і зав’язками. До традиційної трикотажної секції крім базових майок цього разу увійшли смугаста лимонна сукня зі спущеними плечима і в’язані ліфи у трьох кольорах, а верхній одяг представлений об’ємним бежевим плащем-дощовиком і стьобаною жилеткою.

Частину коштів від продажу кожної речі JUL передає на підтримку ЗСУ через фонд «Повернись живим».

Comments


bottom of page