top of page

JUL предствляє нову колекцію футболок
До Дня Незалежності бренд жіночого одягу JUL об’єднався із відомими українськими виконавцями 90-х років, щоб створити спеціальний музичний мерч-триб’ют часам, що відрізнялись драйвом, свободою і відкритістю експериментам, та людям, що створювали ці часи. Прагнучи розвивати власну культуру в Україні та за її межами, ми представляємо колекцію футболок із зображеннями культових альбомів українських артистів. До першого дропу увійшли “Воплі Відоплясова” з обкладинками “Хвилі Амура” та “Або Або”, “Скрябін” з “Танцем пінгвіна”, “Вхід у змінному взутті” з “ВУЗВ. Плановая вечеринка” та Руся з добіркою “Вибране”. Так, у JUL започатковується культура використання мерчового одягу з вітчизняним культурним контентом, яка, сподіваємось, стане для українців ще однією традицією. Лінійка буде доповнюватись зображеннями інших виконавців та їхніх творів.

Футболки представляють молоді українські артисти, які знаходяться на початку свого творчого шляху. Серед них: Blichaus80, Cape Cod, ЮЮ, Євгеній Король, Andriy Kostyukov, ТУЧА, Ярина Сізик з гурту “Щука Риба”, Talberg, Samantha.


Колекцією “Українська хвиля” ми кажемо своє “дякую” тим, хто дав життя українській незалежній музичній сцені, тим, хто зараз її гідно представляє, і заздалегідь новим зіркам, що ще запалають.


Частина коштів від продажу колекції йде на підтримку бійців “Азову” до офіційного благодійного фонду полку Support Azov www.supportazov.com. Колекція доступна для придбання з 24 серпня на сайті брендуjul.uaComments


bottom of page