top of page

JUL презентує колекцію pre-spring ‘24Напередодні весни, коли легкість починає відчуватися в повітрі, нова колекція бренда покликана нагадати про початок чогось нового і особливого. Так, JUL перетворює кожну річ на форму та пропонує наповнити її власною неповторною історією. Щоб при цьому відчувати себе комфортно, засновниця та дизайнерка бренду Юлія Логвін додала до колекції необхідні демісезонні позиції: об’ємний плащ, утеплений бомбер із вельветовим коміром, м’які кардигани та класичні жакети із щільної тканини.

Втілюючи ідею позачасового гардеробу, дроп наповнений лаконічними силуетами, мінімалістичними фактурами та природними відтінками. Вовняні джемпери, що вже встигли стати знаковими для JUL, перетворюються на повноцінну акцентну деталь  завдяки широким комірцям на зав’язках і тендітним розрізам на рукавах. 

Універсальність колекції простежується у класичних брючних костюмах і оверсайз сорочках, топах і сукнях різної довжини. Бренд приділив особливу увагу зоні декольте, де базові асиметричні лонгсліви по-новому інтерпретують багатошаровість: глибина образу зчитується крізь м’які фактури та чіткі геометричні лінії. 

JUL позбавляє плісировані максі та міді спідниці статусу «офісних» та пропонує подивитися на них під іншим кутом: у комбінації з витонченими білизняними елементами на тонких бретелях, що відтворюють ніжні силуети, натхненні 90-ми. 

М’яка та спокійна кольорова гама ненав’язливо зігріватиме в останній місяць зими і нагадує про прийдешнє тепло: вона сповнена класичних відтінків та підкреслює природні риси. Водночас, чорний комплект з лакованої екошкіри передає бунтарський дух, який можна інтерпретувати відповідно до власних відчуттів.

Колекція доступна до придбання на сайті бренду, у київському шоурумі, а також у львівському магазині.


Comments


bottom of page