top of page

JUL представляє нову колекціюБренд JUL святкує найочікуванішу весну новою колекцією «Клуб "Юність"». Це своєрідна присвята свідомій молоді країни, що згуртувалась та кожного дня бореться, вболіває, допомагає та відбудовує країну своїми руками. Це дуже надихає, і JUL не міг залишитись осторонь.


Волонтерський рух в Україні активно розпочався ще в 2014 році та з початком повномасштабного вторгнення став невід’ємною частиною щоденного життя свідомих українців. Сьогодні він відчувається дуже молодим, проактивним, прогресивним та майже завжди — нетривіальним. Ця колекція про молодь та для неї, про світло та легкість, про волонтерів, які об’єднують та обʼєднуються задля допомоги тим, хто її потребує, та надихають на це інших.
До колекції «Клуб "Юність"» увійшли актуальні брюки, шорти та спідниці карго, джинси з низькою посадкою, гуді, кепки та місткі сумки-шопери. А також базові елементи гардеробу: сорочки-поло, класичні прямі брюки, смугасті лонгсліви, м’які топи, лаконічні футболки та майки, спідниці плісе довжини міді та міні, та сукні: напівпрозора з довгим рукавом та молочна з топом-бюстьє.Елементи одягу та аксесуарів здобули нового символічного забарвлення. Так, геральдичний лев — це сміливість та сила, сонце — відродження, літера J, декорована квітами — весна та юність.
Героїнею кампейну стала Варвара Лущик, одна з представниць молодого волонтерського руху. З перших місяців повномасштабного вторгнення Варвара разом із друзями та колегами допомагали з продуктами та ліками, власноруч відбудовували та ремонтували будинки на Чернігівщині, що постраждали через росіян.Весняна колекція JUL доступна для замовлення на сайті з 29 березня.


Comments


bottom of page