top of page

JUL представляє новий дропВ очікуванні першого тепла, сонячних днів та добрих новин JUL презентує новий демісезонний дроп.Щоб зробити прийдешню весну стильною і водночас комфортною, Юлія Логвін додала до колекції найнеобхідніші речі демісезонного гардероба: утеплений плащ, оверсайз-куртку-бомбер, картаті верхні сорочки та м’які лонгсліви.
Перехід від одного сезону до іншого — найвдаліший час для трикотажу, якому JUL завжди відводить окреме місце. В новій колекції ця секція представлена жилетами, двома смугастими светрами, джемперами-поло, трикотажними топами і сукнями — короткою і довгою. Багато уваги бренд приділив вибору тканин, щоб тепло та затишок можна було відчути на дотик — одягнувши пухнастий светр із мохеру або примірявши невагому і надзвичайно приємну до тіла сукню.

До нового демісезонного дропу увійшли також бавовняні сорочки, довгі спідниці та декілька костюмів у різних варіаціях — один із них виконаний зі світло-коричневого вельвету, однієї з найактуальніших тканин сезону. Ці лаконічні елементи добре поєднуються між собою та дозволять почуватися стильною та впевненою щодня і за будь-якого сценарію.
Кольорова палітра колекції — тепла і ніжна. Вона сповнена різноманітних відтінків рожевого і коричневого та має невеликі акценти з яскравих кольорів, які ніби нагадують про прийдешнє тепло.

Comments


bottom of page