top of page

Jul випустив благодійний шопер на підтримку дітей із гарячих точокУ цей складний час найкраще, що ми можемо зробити — продовжувати працювати, створювати, розвивати та допомагати. Особливо тим, хто найменш захищений від жахів війни — нашим дітям. Саме з цією метою організацією Gen.Ukrainian було створено Gen.Camp — оздоровчо-освітній табір для психологічної реабілітації дітей з гарячих точок України.


Команда JUL приєдналася до проекту: ми створили благодійний шопер, усі кошти з придбання якого буде направлено для надання індивідуальної психотерапевтичної допомоги та лікування дитячих психологічних травм, спричинених війною, у Gen.Camp. Щоб ще більше діток змогли отримати кваліфіковану допомогу, знову радіти життю, мріяти, не боятися темряви та вірити в краще.

Хтось з дітей залишився без батьків, хтось став батьком для братів та сестер і, на жаль, є ще безліч історій, які важко розповідати. Відновлювати майбутнє, допомагати їм потрібно вже зараз.


“В ці темні часи важливо бачити і помічати світло. Його кожен бачить по-своєму. Я бачу це світло в дітях. І ми маємо думати вже зараз над тим, якими будуть наші діти, яким буде їхнє психічне здоров’я, особливо якщо вони пережили втрату батьків або інші трагічні історії братів та сестер. Як вони далі будуть жити в соціумі? Якою має бути їх підтримка в соціумі? Я хочу, щоб кожен розумів, що це не соромно, а важливо. Це велика щоденна робота кожного з нас — дбати про теперішнє та майбутнє. Звертатися до спеціалістів, давати знання опікунам чи батькам про психічне здоров’я дітей. Маючи невеликий досвід отримання базової психоаналітичної освіти, знаю, що це дає кращу якість життя, це гігієна психіки”, — Юлія Логвін, засновниця бренду JUL.


“Після повномасштабного вторгнення росії в Україну, я відчула необхідність допомагати та зрозуміла: якщо не можу боротися за кордони нашої країни на фронті, то буду боротися за особисті кордони українських дітей! Так народилося прагнення допомогти, і згодом з’явився проєкт Gen.Camp”, — Оксана Лебедєва, засновниця Gen.Ukrainian.


“Війна — травма, безумовно, для всіх українських дітей. Її наслідки в повній мірі ми усвідомимо тільки після перемоги… Зараз я вимірюю свої дні можливістю бути корисною”, — Оксана Шльонська, головна психологиня проєкту.


Долучитися до ініціативи та придбати благодійний шопер можна на сайті jul.ua вже з 1 листопада.
Comentarios


bottom of page