top of page

Зухвалий дебют: бренд BRU презентує перший дроп
Молодий та амбітний бренд одягу BRU представляє свій перший дроп, який транслює силу та індивідуальність. BRU — це справжнє втілення сміливого бачення, створеного для жінок, які демонструють свою рішучість, брутальність та маскулінність. Місія бренду — надихати особистостей бути сміливими та впевненими у собі.  

«BRU — це про відвертість та нестандартність. Тут немає місця ніжності, мереживу та дівчачих суконьок. Брутальність не можна виразити одним лише одягом, адже брутальність — це про погляд, стан душі, власні відчуття. BRU може допомогти підкреслити цей особливий стан. Грубі деталі на одязі здатні підсилити ефект маскулінності, якщо ви бажаєте цього, або ж навпаки заспокоїти романтичні образи. Я створила BRU, аби ще раз наголосити, що жінка — може бути різною. Моя жінка — брутальна, вольова та смілива», — розповідає власниця бренду Олександра Гречко.

Дроп втілює цінності свободи, цілеспрямованості та впевненості. В першій колекції знайдете гранжеві штани карго, асиметричні сорочки, лонгсліви у двох варіаціях: чорний, подовжений на одне плече та укорочений у принті зебри. Серед найяскравіших речей колекції — жакет з вирізами на спині. Глибокий чорний колір у поєднанні зі металевою фурнітурою та оголеністю створює неперевершений образ, який виражає особистість та стиль його власниці. 

Дроп BRU — це чудове відкриття для тих, хто давно шукав брутальні речі, які б відображали їхню власну візію на стиль. Одяг для людей готових до нових викликів.


Колекція вже представлена в інстаграмі бренду.


bottom of page