top of page

У Відні відкриється персональна виставка української художниці Hélène LitorelleПольський інститут у Відні, під патронатом Посольства України в Республіці Австрія, презентує персональну виставку робіт української художниці та дизайнерки Hélène Litorelle.


Свій творчий шлях майстриня розпочала у 2008 році, відкривши новий напрямок у мистецтві під назвою «Езотеричне мистецтво», а у 2010 молода художниця взяла участь у виставці в київській Mironova Gallery. Інтерес до історії старовинних символів призвів до заснування у 2018 році власного нішевого бренду аксесуарів і прикрас Hélène Litorelle. Його концепція полягає в символах, через які наші предки передавали свої таємні знання майбутнім поколінням. За допомогою символічних принтів та прикрас дизайнерка показує зв’язок між стародавнім і сучасним світом та зв’язок природи з людиною. У 2018 році бренд було представлено в Монако, а у 2020 – в шоурумі під час Тижня моди в Парижі. У своїх колекціях Hélène Litorelle висвітлює економічні та політичні події, а також світові природні катаклізми.

Після повномасштабного російського вторгнення в Україну художниця разом із восьмимісячним сином переховувалася в одному з київських бомбосховищ. Враження від днів, проведених в укритті, емоційні переживання, роздуми та прийняття рішення про переїзд у більш безпечний регіон України знайшли своє віддзеркалення в роботах-спогадах майстрині.


コメント


bottom of page